Silver Shuriken
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anıta Vaatler

Anıta Vaatler Empty Anıta Vaatler

Mesaj tarafından Tanaka Otomatsu C.tesi Tem. 26, 2008 6:30 am

Otomatsu sabaha karşı 4:36 da köyde herkez uyuyorken köyün ortasındaki anıta gitti tanınmak istemiyordu bu yüzden kapşonlu siyah bir cüppe giydi anıtın önünde dizlerinin üstüne oturdu ve elini betonun üstündeki minik kum tanelerine sürdü ve dediki''senin yolundan gideceğim baba hiç şüphen olmasın yarım kalan işlerini ben tamamlıyacağım''sonra bir çocuk uyuyamamış ve pencereden dışarı baktığında siyah kapşonlu adamı görmüştür dışarı çıkmış ve sessizce o adamın yanına gitmiştir adama bakmıştır yere damlayan gözyaşlarını gören çocuk''bayım!anıttaki adamı tanırmıydınız?''otomatsu ses değiştirme taktiğiyle''hayır evlat... maalesef hiç tanıma fırsatım olmadı!''biraz duraksadıktan sonra otomatsu''sen..... o adam hakkında ne düşünüyorsun?''çocuk''onu pek tanımıyorum ama dedem hep köyümüzü katlettiğini ve babamı onun öldürdüğünü söyler!''dedikten sonra otomatsu''tamam evlat!sen artık evine dön bu saatte dışarı çıkman doğru değil!''dedi çocuk evine gitti otomatsu ayağı kalktı ve mırıldandı''sadece yolundan gitmekle kalmayacağım hatalarınıda düzelteceğim!!!''dedi otomatsu köyünü çok seviyordu ve sevinç gözyaşlarıyla oradan ayrıldı...
Tanaka Otomatsu
Tanaka Otomatsu
Otokage/Admin
Otokage/Admin

Erkek
Hobiler : animeyi izler mangayı çizer!!!
Lakap : Orochiiii

https://shurikenrpg.yetkin-forum.com