Silver Shuriken
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Otomatsu vs. Natsu Gösteri,Deneme,Alıştıma

2 posters

Otomatsu vs. Natsu Gösteri,Deneme,Alıştıma Empty Otomatsu vs. Natsu Gösteri,Deneme,Alıştıma

Mesaj tarafından Tanaka Otomatsu Cuma Tem. 25, 2008 11:52 pm

Otomatsu sahilde yürüyordu bir an sahil kenarındaki geminin bacasında karizmatik bir uchiha gördü yaklaştı ve natsu olduğunu anladı gecerken elleri cepte gözleri yere bakan bir sırıtmayla hıh ezik ninjalara akatsuki cüppesi veriliyormuydu dedi ve natsudan bir cevap bekledi...

rp out:gercek hikayesiyle alakası yoktur!!!

En son Tanaka Otomatsu tarafından C.tesi Tem. 26, 2008 2:43 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Tanaka Otomatsu
Tanaka Otomatsu
Otokage/Admin
Otokage/Admin

Erkek
Hobiler : animeyi izler mangayı çizer!!!
Lakap : Orochiiii

https://shurikenrpg.yetkin-forum.com

Otomatsu vs. Natsu Gösteri,Deneme,Alıştıma Empty Geri: Otomatsu vs. Natsu Gösteri,Deneme,Alıştıma

Mesaj tarafından Uchiha Natsu Cuma Tem. 25, 2008 11:54 pm

Natsu ciddi bir tavırla Sen bu akatsuki cübbesine kurban ol ha ezikmi diyordun senin babanda ezikti senin baban orochide akatsukide idi Twisted Evil dedi
Uchiha Natsu
Uchiha Natsu
Akatsuki Leader/Moderatör

Erkek
Hobiler : Hikaye yazmak,çizim yapmak,Pc başında eğlence
Lakap : Ogre

Otomatsu vs. Natsu Gösteri,Deneme,Alıştıma Empty Geri: Otomatsu vs. Natsu Gösteri,Deneme,Alıştıma

Mesaj tarafından Tanaka Otomatsu C.tesi Tem. 26, 2008 12:00 am

Otomatsu sinirlediğini belli etmedi ve gülerek geminin gölgesinden aydınlık tarafa çıktı otomatsunun beyaz tenini gören natsu içinden geçici değilmiş gercektende gün geçtikçe ona benziyor dye içinden geçirdi otomatsu gözlerini açtı ve natsunun siyah gözlerine baktı dilini çıkardı ve dudağını yaladı burda olma sebebini biliyormusun dedi
Tanaka Otomatsu
Tanaka Otomatsu
Otokage/Admin
Otokage/Admin

Erkek

Mesaj tarafından Uchiha Natsu C.tesi Tem. 26, 2008 12:04 am

İstifini bozmadan ona baktı ve şu sözler azından döküldü

-sende herkez gibi ya beni öldürmek istiyosun yada Gözlerimi almaya çalışıosun ama bunu beceremicesin

Ona doğru gelirken sharinganı açtı yanına geldi ve

-o pis dilini benmi sokim yoksa o deliğine girermi acaba
Uchiha Natsu
Uchiha Natsu

Erkek

Mesaj tarafından Tanaka Otomatsu C.tesi Tem. 26, 2008 12:09 am

Bir açıdan yanıldın ama evet doğru seni öldüreceğim taze ve yönlendirilebilir zayıf kardesin varken neden senin ucuz sharinganına sahip olayımki sen o çocuğu ele geçirmemdeki ilk engelsin ve engeller sıra sır aşılmalı değilmi dedi 5 adım geriye ters takla attı gözlerini kapadı ve ellerini ram pozisyonuna getirdi ve Daitoppa dedi ve natsuyu 25 metre uzağa püskürttü
Tanaka Otomatsu
Tanaka Otomatsu
Otokage/Admin
Otokage/Admin

Erkek

Mesaj tarafından Uchiha Natsu C.tesi Tem. 26, 2008 12:13 am

surundü natsu ve yerinde durarak

Housenka no Jutsu

yaptı sonraki sözleri şuydu ciddi bir şekilde konuştu

-haha demek kardeşimin peşindesin emin ol ki o senin olmıyacak o benim yanımda yer alıcak ve seni öldürecek ben öldüremesem bile
Uchiha Natsu
Uchiha Natsu

Erkek

Mesaj tarafından Tanaka Otomatsu C.tesi Tem. 26, 2008 12:20 am

Otomatsu gelen ateşi görünce sinsice güldü ve Doton!diye bağırdı ardından hızlıca Doton!Doryuheki
diye bağırdı ve dev bi kaya barieri oluşturdu alev demetlerini engelledi ve duvarın üstüne çıktı gözlerini kapadı ve Gokakyu no Jutsu dedi çok yakıcı ve hızlı giden sıyrılması zor bir alev püskürdü otomatsu.ama daha iyi planları vardı...
Tanaka Otomatsu
Tanaka Otomatsu
Otokage/Admin
Otokage/Admin

Erkek

Mesaj tarafından Uchiha Natsu C.tesi Tem. 26, 2008 12:25 am

Natsu küçümseyerek bir bakış attı

-ateş tekniği kullanan birinden daha iyimi olacağını sanıyorsun

Gokakyu no Jutsudiye bağırdı alev topları çarpıştı ve büyük bir patlama oluştu olduğu yerde duruyordu hala natsu ve Sharingan Soufuusha Sannotachi tekniğini kullandı
Uchiha Natsu
Uchiha Natsu

Erkek

Mesaj tarafından Tanaka Otomatsu C.tesi Tem. 26, 2008 12:31 am

otomatsu 3 bıçaklı ninja kablosundan kılıcını çıkararak kurtuldu kabloyu kesti ve beni ucunda bıçak olan bi iplemi yenceksin unutmaki chuunin sınavında babam bu stratejiyi öğrendi ve nasılsa bende bunun ne olduğunu biliyorum hah diye kahkaha attı ve Juin Jutsu boynu uzayarak natsuyu ısırdı ve zehrini akıttı...
Tanaka Otomatsu
Tanaka Otomatsu
Otokage/Admin
Otokage/Admin

Erkek

Mesaj tarafından Uchiha Natsu C.tesi Tem. 26, 2008 12:35 am

Natsu çok acı hissediyordu yere düştü

-Bunu ödiyeceksin

Ve o ciddi suratında kocaman bir gülümseme belirdi istersen arkana bak

Chidori ile bekliyen natsu vardı orda o bir gölge kopya idi ve tam karnına sapladı chidoriyi
Uchiha Natsu
Uchiha Natsu

Erkek

Mesaj tarafından Tanaka Otomatsu C.tesi Tem. 26, 2008 12:42 am

karnından katı katı sıçrayan kanları gördü ve o kadar çabuk degil çocuğum dedi bileklerinden yılan çıkardı Seneijashu no Jutsubileklerinden 1er yılan çıkardı yılanlar arkasındaki natsuyu sıkmaya başladı ve çamur olup eridi otomatsu nereden çıkacağı belli değildi...

rp out:smdi anlamadım öle bi yazmışınki öndekimi klon arkadakimi Very Happy
Tanaka Otomatsu
Tanaka Otomatsu
Otokage/Admin
Otokage/Admin

Erkek

Mesaj tarafından Uchiha Natsu C.tesi Tem. 26, 2008 12:51 am

rp out:Senin zehirledin klon Very Happy

ciddi ciddi baktı natsu etrafta yoktu otomatsu ve sharingana kitlendi chakrasına ve sharingana konsantre oldu bedeninde acayip bir enerji dolaştığını hissediyordu ve babasının hayalini gördü hala gözleri kapalıydı amcası itachi ve babası sasukenin ölümü aklına gelmişti iki gözündende yaşlar aktı ve gözlerini açtığında Gözleri hiç olmadığı kadar kıpkırmızı idi hiç olmadığı kadar parlaktı gözleri ve havaya zıpladı KATON!!!

Goukakyuu no Jutsu sözleri çıktı azından yere dev gibi hiç görmediği büyüklükte bir alev topu indi heryer alev içinde idi bazı yerler çamur oldu alevden eridi yere indi eline biraz ateş aldı ve üfledi

-LANET OLASI NERDESİN ÇIK ORTAYA VE BENİMLE DÖVÜŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ!!!!!!!!!
Uchiha Natsu
Uchiha Natsu

Erkek

Mesaj tarafından Tanaka Otomatsu C.tesi Tem. 26, 2008 1:10 am

Otomatsunun sesi birden tüm sahilde yankılandı sharinganı görmeyeli çok oldu natsu kum köyündeki çocuğu hatırla dedi sizi izliyordum ve stratejini ve bütün hilelerini öğrendim hala kendini bana denkmi görüyorsun bu sadece başlangıctı natsu daha bir çok numaram var ve onlardanda kurtulma şansın az dedi yerdeki çamur birikintileri bir araya geldi ve çamur şekil aldı otomatsu yukarı baktı elini cebinden çıkardı ve yukarıya natuyu parmağıyla işeret etti 'gözlerini kıstı kaşlarını çattı ve 'hey sen uchiha!sen öldün' dedi ve bilindik orochimaru kahkahası attı ve yunus misali yukarı sıçradı havada natsunun yakasını tuttu böylece sert darbelerde otomatsudan uzaklasamayacaktı otomatsu natsuya bir tekme attı otomatsu bir piton gibi tutmuştu natsunu boynunu hala otomatsunun elinden kurtaramıyordu suratına yumruklar geçirdi sonra bedenini yılan gibi sarıp kafa üstü natsuyu uzak bir mesafeden yere hızlıca çaktı(sasuke vs orochimaruda sasukenin yaptığı taijutsu adı rakanken tai puanı:15)yer sarsıldı ve beton ezilmiş bir hale gelmişti natsunun çizik alın bandı çatlamıştı sonra daha dur bitmedi çocuğum dedi ve Kusanagi no Tsurugi dedi sırtındaki kusa no samu masmavi parladı yerdeki natsunun beline sapladı kan akmadığını gören otomatsu öfkeyle bağırdı bu kadar kolay olmayacağını biliyorum hadi gercek natsu nerdeyse ortaya çıksın...

rp out:benm taijutsu:19 seninki 1 yani bu teknikle eğer gercek natsuysa sağ kalamaz)
Tanaka Otomatsu
Tanaka Otomatsu
Otokage/Admin
Otokage/Admin

Erkek

Mesaj tarafından Uchiha Natsu C.tesi Tem. 26, 2008 1:16 am

Goukakyuu no Jutsu

-Tam üstünde işte gerçek sharinganı görmelisin şimdi gücümü sana göstericem

Goukakyuu no Jutsu yaptıktansonra hızla yere indi ve Housenka no Jutsu

ve birkaçtane ters takla attı Kage Bunshin no Jutsu ve 10 kadar natsu ortaya çıktı

hepsi birden konuştu

-bundan kurtulucağını tahmin ediyoruz hadi bizi bul!!

Sonrada Sharingan Soufuusha Sannotachi

bukadarı yetmez
Uchiha Natsu
Uchiha Natsu

Erkek

Mesaj tarafından Tanaka Otomatsu C.tesi Tem. 26, 2008 1:42 am

Otomatsu rakibine acıyan bakışlar ve gülen bir yüzle bana bunu kullanıcak fırsatı vericek kadar yasadığın için sana çok tesekkür ederim emin ol kardesinin bedenine iyi bakacağım dedi(rp out:işte stratejim tuttu 1 klon hakkın kaldı ve chakranın anasını ağlatma vakti geldi xD)otomatsu alın bandını çıkardı yere attı artık otokageyle değil orochimarunun oğluyla dövüşüyorsun gözlerini ve bilgilerini benimle paylaştığı için babamı seviyorum üstünü yırtarak çıkardı göğsündeki kuchiyose dövmesini gösterdi işte bu yazıt senin sonun dedi ve sonra arkasından bir matara çıkardıı işte bu kardesinin genin görevlerinde döktüğü uchiha kanı dedi ondan sonra mataraya parmağını bandı dövmeye sürdü kuchiyose:edo tensei!!! dedi ve yerde mor bir geçit belirdi geçitten 2 tabut çıktı tabutlar bir barier işlevi görüp alev tekniğini önledi üç bıçaklı ipde tabutun kapağına saplandı tabutları açmadan önce dokugiri no jutsu tekniğiyle klonlara doğru zehirli gaz püskürdü 1 tek cüppesiyle burnunu ve ağzını kapayan natsu kaldı natsu:hmm tebrik ederm ama bu daha hiç bir şey dedi... otomatsu kapakları indirdi tabutların kapaklarını devirdi ve tabutlardan ilkinde itachi uchiha diğerinden ise tobi madara çıktı zombilere doğru yürürken unutmaki ben babamdan daha iyiyim konohadan ceset çalarken iyi seçimler yaparım dedi iki kunai çkardı kunailer hachimiti chakrasıyla mor alevlendi kunaileri cesetlerin ensesine sapladı ardından mataradaki tüm uchiha kanını içti ona itaat etmeye basladılar ve 2side natsuya doğru koşdular
Tanaka Otomatsu
Tanaka Otomatsu
Otokage/Admin
Otokage/Admin

Erkek

Mesaj tarafından Uchiha Natsu C.tesi Tem. 26, 2008 1:51 am

-Çok çabuk gaza geliyorsun dimi

Elinde büyük bir chidori biriktirdi ve bunu ikiye böldü artık iki elindede chidori vardı Bu chidorilerin biri tobi biri itachi içindi chidorileri bu ikisinin tam kalbine sapladı koşarak ardından koşması devam etti

ve sealları yaparak KATONNN!!!! Ryuuka no Jutsu hareketini kullandı ve havaya zıpladı sonrada Sharingan Soufuusha Sannotachi tekniğini kullandı onun canavarlaştığını gördü ve onu bağlamaya çalıştı parmakları kanıyordu parmakları kan içindeydi bütün vucuduna ilerliyordu kan

-bunu görüyormusun bu uchiha kanı !!bu kanı içtin çıkarmasını bilirim
Ve bütün gücü ile ipi sıktı yer kan gölü olmuştu neredeyse artık parmakları kopacak duruma gelmişti
Uchiha Natsu
Uchiha Natsu

Erkek

Mesaj tarafından Tanaka Otomatsu C.tesi Tem. 26, 2008 2:02 am

Otomatsu yere oturdu ve izledi evet gercektende merak ediyorum dedi bidahaki sefere parmaklarına bandaj takarsn olur biter tüm sahili kanınla pislettin pasaklı çocuk dedi bi an karsısında itachi uchiha belirdi amaterasuyla ateşi emerek natsuya püskürdü (rp out:unutmaki onlar zombi asla ölmezler sarutobinin ruh yiyen şeyten büyüsünü biliosan o ayrı iş ama bilmiosun bilsende yapamazsn puanın yetmezzz)itachinin kalbine baktı ve bir balçık gibi delik kapanıyordu natsunun arkasındanda madara chidori vurdu natsunun karnı delindi otomatsu kendini korumak ve izlemek için gemilerden birinin bacasına oturdu ve dediki uchihaları dövüşürken izlemek çok eğlenceliymiş!
Tanaka Otomatsu
Tanaka Otomatsu
Otokage/Admin
Otokage/Admin

Erkek

Mesaj tarafından Uchiha Natsu C.tesi Tem. 26, 2008 2:06 am

Azından kanlar geldi natsunun tobi ye baktı ''hayır!!'' ''daha fazla dövüşemem 2 uchihaya karşı dövüşemem bunu asla yapamam Onlar benim akrabalarım''

-Seni pislik bunu bana neden yapıyosun neden bu acıyı bana çektiriyorsun

O hiç ifadesi olmayan yüzünden yaşlar geldi
Uchiha Natsu
Uchiha Natsu

Erkek

Mesaj tarafından Tanaka Otomatsu C.tesi Tem. 26, 2008 2:13 am

bunu daha öncede söyledim benim için büyük ve ilk sırada gelen bir engelsin ve ayrıca sen hala yaşıyormusun bu ne cesaret ve kudret ama kudretin sonu gelecekk otomatsu bacadan natsuya doğru Ryuka no Jutsu yaptı 2 zombi ninja geriye fırladı ve natsuya ''öleceksn natsu''dediler madara güldü itachi her zamanki gbi soğukkkanlıca baktı natsunun kaçışı yoktu ryuka tekniğiyle yanıp kül olacaktı klon olsa bile kaçışı yoktu ya ölecekti yada ölecekti...
Tanaka Otomatsu
Tanaka Otomatsu
Otokage/Admin
Otokage/Admin

Erkek

Mesaj tarafından Uchiha Natsu C.tesi Tem. 26, 2008 2:17 am

Sharingan sayesinde Ryuka no Jutsu tekniğini kullandı sonra chakrası ile ve yere yığıldı

-Son sözü şuydu belki burda beni öldüre bilirsin ama kardeşimi asla ele geçiremiceksin herzaman karşına çıkıcam beni yok edemiceksin nihahahahahah!!! yok edemiceksin ve o anda yere kan kustu
Uchiha Natsu
Uchiha Natsu

Erkek

Mesaj tarafından Tanaka Otomatsu C.tesi Tem. 26, 2008 2:32 am

otomatsu peinle ilgili olan şeyi tekrar yaşamamak için seni bizzat ben öldüreceğim dedi ve bi anda natsunun karşısında belirdi ve dediki bak ukala tavırlarda ve laflarada bulunuyordun ne oldu şimdi karşımda dis çökme pozisyonuna düştün ve kardesine gelincee ya onun bedenini ele geçiririm yada zevk uğruna işkenceyle ölür dedi karşıma çıkman beni ırgalamaz unutmakii ben senden daha güçlü ninjalarıda yendimm ben ölmem çünkü ben otomatsuyum ben negatifim!ben herşeyi öğrenmek ve uygulamak uğruna yaratıldım!ben en güçlüym dedi otomatsu sakin bir şekilde suya düşen kusa no samuyu telekinezisiyle eline çekti ve esnek bir manevrayla natsunun kafasını uçurdu saçtan tutarak bir kutuya sakladı ve 3 gün sonra kendini bi konoha ninjaya hengeleyerek bunu genjinin evinin önüne braktı genji bunu bulduğunda anlında bir etiket yazıyordu bu bizzat konohaya ait bir kaçak maldır sahibine teslim edilmiştir sevgiler kazekage...bunu gören genji önce çığlık atmıştır sonra hokageye götürmüştür genjide artık sasuke gbi bir intikamcı olmuştur artık kolay lokmadır genjiyi kazekageyi öldürecek güçler vaatiyle otomatsu genjinin kanına girebilir ve onun bedenini ele geçirebilir! ayrıca suna ile konoha arasında savaş başlatmıştır çünkü sunalı bir ninjanın kellesinide hokage etiketiyle kazekageye göndermiştir ve artık otoya karşı ittifak bölünmüştür Twisted Evil
Tanaka Otomatsu
Tanaka Otomatsu
Otokage/Admin
Otokage/Admin

Erkek

Mesaj tarafından Uchiha Natsu C.tesi Tem. 26, 2008 2:36 am

Arkadşlar bu drama ve acı dolu dövüşten sonra iki oyuncununda ne güzel oynadığını görüyoruz bir kageya karşı çıkan aptalı gördük ve naısl kafasının koptuğunu Very Happy
Uchiha Natsu
Uchiha Natsu

Erkek

Mesaj tarafından Tanaka Otomatsu C.tesi Tem. 26, 2008 2:42 am

estafrlh bu bi deneme ve gösteriydi natsuda çok iyi dövüşüo bakmayn bana yenldiine onu boşuna akatsuki lideri yapmadıkkk
Tanaka Otomatsu
Tanaka Otomatsu
Otokage/Admin
Otokage/Admin

Erkek

- Similar topics